Taşlı küpe modelleri ve fiyatları

editor 27 Temmuz 2013 Taşlı küpe modelleri ve fiyatları için yorumlar kapalı
Taşlı küpe modelleri ve fiyatları

Şık tasarımlarının yanı sıra hem spor giyimde hem de abiye kıyafetlerle kolay kombin edilme özelliği sayesinde taşlı küpe modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Taşlı küpe modelleri ve fiyatları satın alınan modelin markasına ve kullanılan taşın cinsine bağlı olarak değişmektedir. 

Örneğin zümrüt taşlı küpe ve pırlanta taşlı küpe modelleri çok daha yüksek fiyatlara satılırken beyaz altın taşlı küpe daha uygun bir fiyat aralığına sahiptir. Gümüş küpe çeşitleri arasında yer alan taşlı küpeler ise alınabilecek en uygun fiyatlı ürünler olarak öne çıkmaktadır. Taşlı küpe satın alırken taşın özelliği sorgulanmalı ve en azından pırlanta taş kalitesi ile üretilen zirkon taşlı küpeler tercih edilmelidir.

Aksi halde kullanım sıklığına bağlı olarak bir süre sonra ucuz olduğu için sevinerek aldığınız küpeniz bir süre sonra parlaklığını yitirecek ve eskisi kadar güzel görünmeyecektir. Zümrüt küpe fiyatları çok yüksek olduğu için günlük kullanım için zirkon taşlar ile süslenmiş altın küpeler ya da gümüş küpeler tercihiniz olmalıdır.