Kocamın beni aldattığını nasıl anlarım?

editor 14 Mayıs 2013 Kocamın beni aldattığını nasıl anlarım? için yorumlar kapalı
Kocamın beni aldattığını nasıl anlarım?

Boşanma nedenleri arasında üst sıralarda aldatma yer almaktadır. Evlilikte aldatma ne yazık ki her geçen gün daha da fazla artmaktadır. Günümüzde aldatan erkekler kadar aldatan kadınlar sayısının da çok yüksek olması başka bir düşündürücü konu olarak öne çıkmaktadır. Kadınlar en çok aldatılıp aldatılmadıklarını merak etmektedir. “Kocamın beni aldattığını nasıl anlarım?” diye merak ediyorsanız yapmanız gereken ilk şey onun kişisel bilgisayar ve telefon mesajlarına ulaşabilmektir. 

Bu konuda unutulmaması gereken ilk konu aldatmayan bir eşin haksız yere aldatma ithamı ile suçlanması halinde vereceği tepkiyi düşünmektir. Yapınız nedeni ile kıskanıyor ve bunu destekleyecek nedenleriniz yok ise bu tip bir girişimde bulunmamanız ve kuşkularınızı geride bırakarak eşinize güvenmeyi öğrenmeniz en doğru davranış olacaktır.

Kocamın beni aldattığını düşünüyorum diyerek kendinizi üzmek yerine olayları bir süre akışına bırakmak ve kesin emin olmadan ilişkinizi yıpratmamaya çalışmanız çok zor olsa da yapılması gerekendir. Ne yazık ki bazı erkekler bu konuda o kadar profesyonelleşmişlerdir ki yakalanmaları imkansızdır. Ancak çoğu erkek özellikle de ilk aldatma sonrasında vicdanları nedeni ile kendilerini ele vermektedir.