Kelepçe bilezik fiyatları

editor 19 Ekim 2012 Kelepçe bilezik fiyatları için yorumlar kapalı
Kelepçe bilezik fiyatları

Son dönemin en gözde aksesuarları arasında ilk sırada yer alan kelepçe bilezikler uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Hem günlük hayatta hem de şık davetlerde kullanılabilen kelepçe bilezik modelleri bu özelliği sayesinde kadınların en çok satın aldıkları aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Kelepçe bilezik fiyatları bileziğin gramına ve ayarına bağlı olarak değişmektedir. Ünlü markaların tasarımları daha yüksek fiyatlara satılırken el işçiliğinin yüksek olduğu kelepçe bilezik fiyatları da bir hayli yüksek seyrediyor. Kelepçe bilezik modelleri arasında taşlı olanlar için kullanılan taşların değerine göre de kelepçe bilezik fiyatları değişmektedir. Kelepçe bilezik 22 ayar üretilmekle beraber daha uygun fiyatlı kelepçe bilezikler arayan kişiler için 14 ayar kelepçe bilezik modelleri de üretilmektedir.

Kelepçe bilezik modeli seçerken yatırım amaçlı satın alıyorsanız mutlaka 22 ayar olanı ve mümkün olduğunca az işçilik ile üretilenini seçmeniz bozduracağınızda zarar etme riskinizi azaltması açısından tavsiye edilmektedir.