Gümüş takı setleri

editor 11 Ağustos 2012 Gümüş takı setleri için yorumlar kapalı
Gümüş takı setleri
Gümüş takı setleri ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Gümüşün cazibesini özgün tasarımlarla buluşturan gümüş takı setleri dilerseniz günlük yaşantınızda dilerseniz de davetlerde kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır. 

Gümüş takılar yüzyıllardan beri kullanılmakta olup günümüzde bu işi profesyonel anlamda yapan firmaların varlığı sayesinde çok daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Gümüş takılar ve fiyatları seçilen modele bağlı olarak belirlenirken doğal taşlı gümüş takılar çok daha yüksek fiyatlara satılmaktadır. Ancak taşlı gümüş yüzük, alyans ve kolye modellerinin gümüşün cazibesine cazibe kattığı da bir yadsınamaz bir gerçektir. Gümüş takı seti fiyatları taşlı olmasının yanı sıra kullanılan işçiliğe bağlı olarak ta değişmektedir. Telkari adı verilen ve son derece ince bir işçiliğin kullanıldığı gümüş takı setlerinin fiyatları nerede ise altın set fiyatları ile yarışmaktadır.

Gümüş takı sevenler için gümüş kalpli alyans birbirlerine aşklarını anlatacakları özel bir hediye olarak öne çıkarken son yılların vazgeçilmez modası olan kar tanesi kolye, gümüş şans kolyesi ve gümüş melek kolye modelleri de son derece farklı ve özel tasarımlar olarak dikkat çekmektedir.