Arabalı yatak odası takımları

editor 09 Şubat 2013 Arabalı yatak odası takımları için yorumlar kapalı
Arabalı yatak odası takımları

Küçük çocuklarının hayellerini süsleyen arabalı yatak odası takımları artık pek çok farklı marka tarafından üretilmesinin ardından düşen fiyatları ile herkesin alabileceği çocuk odası takımları arasında yer almaktadır. İlk olarak Çilek arabalı yatak olarak üretilen arabalı yataklar yıllar içerisinde gördüğü yoğun talep sonrasında farklı markalar tarafından da üretilmeye başlanmıştır.

Üretilen her yeni arabalı yatak odası takımı daha üstün özellikler ile kuşatılırken artık ışıkları yanan, parlak dış yüzeye sahip, lastik tekerlekleri olan ve araba ile çalışan arabalı yataklar bulunmaktadır. Arabalı yatak odası fiyat seçenekleri ise tercih edilen markaya bağlı olarak değişmektedir.

Örneğin İstikbal arabalı yatak odasında sadece arabalı yatağın satış fiyatı 1.249,00 lira olarak uygulanırken bazı markalarda odanın takım fiyatı olarak bu rakamlar sunulmaktadır. Arabalı yatak odası takımları satın alınırken yatağın görsel güzelliği ve takımın ince detaylara sahip olması fiyatının yükselmesini sağlamaktadır. Arabalı yatak odası takımları için Ankara Siteler çarşısında yer alan mağazalarda çok daha uygun satış fiyatları ile farklı seçenekler sunulmaktadır.