Altın bebek küpeleri

editor 25 Mayıs 2013 Altın bebek küpeleri için yorumlar kapalı
Altın bebek küpeleri

Altın bebek küpeleri ailelerin en çok dikkat ettikleri konuların başında yer almaktadır. Bebek küpe modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli konu kesinlikle sarkan küpe modelleri arasından seçim yapılmamasıdır. Çünkü bebek farkında olmadan küpeye asılarak kulağının yaralanmasına neden olabilmektedir. 

Bebek küpeleri altın üretimi konusunda en iddialı olan markaların başında Favori yer almaktadır. Favori bebek küpeleri renkli taşlı olmaları ile son derece şık modeller olarak görülmektedir. Hediyelik bebek küpeleri ise genelde 14 ayar bebek küpeleri arasından seçilmektedir.

Bebek küpeleri Atasay kuyumculuk tarafından da üretilmektedir. Atasay tasarımları uygun fiyatları ile de beğenilmektedir. Altın bebek küpeleri için ekolye.com  sitemizi ziyaret edebilir sitemiz üzerinden birbirinden şık ve uygun fiyatlı bebek küpeleri modelleri ve seçeneklerini inceleyebilir, dilerseniz özel hediye paketleri ile sevdiklerinize hediye edebilir, ödemesini kredi kartınız ile taksitli yapabilirsiniz…